Konsultacje indywidualne

JEŚLI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI PRAWNEJ – SŁUŻĘ CI POMOCĄ.

Brak miejsc na konsultacje w marcu.

Zapraszam serdecznie od kwietnia 2019r.

Lp. Rodzaj porady Opis cena
 1. Konsultacja prawna   on-line Otrzymujesz pisemną opinię prawną. Istnieje możliwość konsultacji mailowej. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. 199 zł lub 299 zł
2. Konsultacja telefoniczna Jeśli wolisz porozmawiać – ta opcja jest dla Ciebie.
Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy.
99 zł, 199 zł lub 249 zł
3. Konsultacja domowa na terenie Warszawy Nie chcesz, nie możesz lub nie masz czasu opisywać swojego zapytania – przyjadę i przeanalizuję Twoje zapytanie i zaproponuję jego rozwiązanie. Spotkanie trwa tyle ile będziesz potrzebowała. 320 zł

Otrzymasz poradę szytą na miarę. Tylko „pod Ciebie” i tylko dla Ciebie. Zawsze otrzymasz ode mnie fakturę lub paragon. Napisanie pisma czy odwołania wyceniam oddzielnie i indywidulanie.

Jeśli już wiesz, która forma kontaktu najbardziej Ci odpowiada, napisz mi o tym w formularzu, który widzisz poniżej. Zapoznaj się proszę ze wskazówkami – ułatwią napisanie Ci zapytania.


1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem, zadaj pytania na które chcesz uzyskać odpowiedź, napisz proszę, którą formę kontaktu wybrałaś.

2. Odpowiadam w ciągu 2 dni roboczych

Na Twoje zapytanie odpowiem najszybciej jak to jest możliwe. Wstępnie przeanalizuję Twoją sytuację i sprawdzę czy jest konieczność zadania dodatkowych pytań i przesłania dokumentów. Zaproponuję Ci termin, w którym otrzymasz ode mnie poradę bądź opinię. Otrzymasz również dane do przelewu i potwierdzenie ceny.

3. Indywidualny termin

W ustalonym czasie otrzymasz gotową poradę, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania. Jeśli wybrałaś konsultację telefoniczną/skype – ustalimy wspólnie dogodny termin. Jeśli wybrałaś poradę pisemną – otrzymasz ją w pliku pdf. Będzie ona czytelna i przejrzysta. Jeśli poradę czy opinię potrzebujesz na wczoraj – napisz mi o tym.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTEK

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Matka prawnik
Average rating:  
 2 reviews
by Karol on Matka prawnik

Starochińska gra planszowa Go od lat była wielkim wyzwaniem dla sztucznej inteligencji. Wydawało się, że opanowanie gry przez maszynę jest niemożliwe. Jednak w 2016 roku zespół DeepMind firmy Google ogłosił, że stworzona przez nich sztuczna inteligencja do gry w Go – AlphaGo – zmierzy się z jednym z najlepszych mistrzów na świecie, Lee Sedolem. Dokument jest zapisem pracy zespołu DeepMind podczas testowania ograniczeń rozwijającej się w zawrotnym tempie sztucznej inteligencji, spojrzeniem na jej przyszłość oraz wglądem w zasady działania ludzkiego umysłu. Fascynujący dokument sportowy.

by Adam on Matka prawnik

Testowa